Česko jede

Menu
Zpět na homepage

Ke stažení

Připravili jsme pro vás řadu tištěných materiálů a užitečných mobilních aplikací. Inspirujte se k výletům ve vašem okolí.

naše aplikace naše brožury

Aplikace

Vyzkoušejte některou z našich skvělých aplikací. Poradí Vám, kam na výlet, kterou restauraci navštívit nebo která filmová místa na cestě potkáte.
 • Česko země příběhů

  Každý region v Česku je plný tajemství a poutavých příběhů, které podtrhují jeho charakter a výjimečnost. S aplikací Česko - země příběhů budete mít všechny tyto zajímavosti doslova v kapse. Nechte se inspirovat k návštěvě méně známých míst a pojďte naproti životním příběhům, díky kterým dostane vaše cestování po Česku zcela nový rozměr.

 • Země filmů

  Aplikace Czech Film Trips je váš průvodce na toulkách filmovými lokacemi po Česku. Vydejte se po stopách svých oblíbených filmových hrdinů, hrdinek a světových filmových příběhů do míst, která znáte ze „stříbrného plátna“ a televizních obrazovek. To pravé genius loci je možné zažít přímo na vlastní kůži, tak hurá na výlet!

 • České tradice

  Představte si, že vše, co patří k tradiční i moderní české kultuře (osobnosti, zvyky, tradice, řemesla), lze vnímat nejen očima, ale i dalšími smysly. Chcete se přesvědčit? Nabízíme vám netradičního a užitečného průvodce po místech spojených s českými tradicemi, kterého můžete používat na vašich cestách i bez přístupu k internetu. Své znalosti si na závěr můžete i otestovat.

 • Kudy z nudy

  Aplikace Kudy z nudy je projekt České centrály cestovního ruchu, který přináší komplexní nabídku pro každého cestovatele po Česku. Uživatelé zde naleznou inspiraci na výlety, kalendář akcí, tipy na víkendové cestování stejně jako sekci „co se děje v okolí“ a „výlety v okolí“ včetně přehledné mapy. Výlety si uživatel může také spravovat v sekci „moje výlety“ a „oblíbené výlety“.

 • České speciality

  Aplikace Czech Specials vám představuje restaurace, které nabízejí poctivou českou gastronomii v moderním pojetí. Vyhledejte si pohodlně i během vašich cest restaurace, kde si opravdu pochutnáte. Vyhledejte je na mapě, zobrazte si o nich všechny informace, prohlédněte si fotografie a ohodnoťte vaše favority.

Brožury

Stáhněte si brožury a inspirujte se k výletu podle Vaší chuti.